Menu

Aktywny Marek

📞 Kliknij i zadzwoń
✉️ Kliknij i napisz
Aktywny Marek
DOSTĘPNY
Aktywny Marek
DOSTĘPNY
📲 Zamów rozmowę (już od 2,00zł/min)
Wiek: 35
numer telefonu: 708-477-115 (2,56zł/min z vat)
numer wewnętrzny: 154
Lub
wyślij sms o treści: DARK.Marek pod numer: 74855 (4,92zł/sms z vat)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 2,00 zł/min
Zamów rozmowę

Witajcie!

Jestem Marek. Mam 35 lat i pochodzę z Płocka. Często podróżuję po Polsce, dzięki czemu mogę dotrzeć w każde miejsce. Wystarczy, że zadzwonisz, aby się ze mną umówić. Mam sporo wolnego czasu. Nie będą za długo owijał w bawełnę, jak to mówią i przejdę do rzeczy. Lubię pieprzyć młode cioty, które jeszcze mało wiedzą o seksie. Ostro je jebać, aż zapieją z zachwytu i poczują, jak to jest obcować z prawdziwym facetem. Kocham pchać swojego kutasa w ich usta. Nikt jeszcze nie narzekał na takie formy zabawy. Seks po prostu lubię i mógłbym całymi dniami nie wychodzić z łóżka. Orgazmy, lodziki i te sprawy. Wiesz o czym mówię. Nigdy nie szukałem i nie szukam związku na stałe. Lubię przygody i dobrze mi z tym. Seks pełen niespodzianek to jest to!
Lubię seks z małolatami. Studenci i młodziki mile widziani. Ostre rżnięcie, jest jak najbardziej dla mnie. Nie musimy kochać się w łóżku.

Może to być park, samochód albo jeszcze inne miejsce – po ciemku albo przy świetle. Jak wolisz? Dotykanie, masturbacja też są przeze mnie pożądane, tak jak i każde ekstremalne przeżycie seksualne. Testowanie nowości jest dla mnie, jak skok na bungee. Uwielbiam to! Myślę, że i Ty to polubisz.

Mój drogi, rozepnij pasek, zdejmij spodnie i zadzwoń. Już przez telefon możemy zacząć grę wstępną, a potem przejść do rzeczy. Po co tracić czas? Satysfakcja i zadowolenie są u mnie na „dzień dobry” gwarantowane. Na sex telefonie pracuję już ponad 5 lat. Poznałem naprawdę wielu mężczyzn, ale jestem przygotowany na jeszcze więcej. Łączę pracę z przyjemnością i dobrze mi z tym. Zadzwoń! Czekam cały czas.
Dla mnie nie istnieją rzeczy niemożliwe. Co chcesz, to zrobimy. Striptiz, fetysze, taniec, przebieranki, wibratory i inne są do wykonania. Mogę Cię sporo nauczyć. Swoje usługi głównie kieruję do nowicjuszy, których trzeba wprowadzić w ten fascynujący świat. Chętnie się Wami zajmę. Jestem gorący i napalony o każdej porze dnia i nocy. Nie lubię zbędnych rozmów i wolę od razu przejść do ostrego pieprzenia się. Luźne gadki i rozmowy na wstępie są tu niepotrzebne. Jeśli myślisz podobnie, to na pewno się dogadamy.

Możesz chcesz zabawić się w lekarza i pacjenta? Chętnie Cię zbadam. Możemy się przebrać i wcielić w role. Mam gotowe stroje. Co Ty na to? Każdy element Twojego ciała szczegółowo przebadam. Dbam o swoich partnerów. Zajmiemy się Twoją duszą i ciałem. Jestem przekonany, że zadzwonisz do mnie nie raz. To co działamy? Zadzwonisz? Popróbujemy nowych rzeczy? Odwagi!

Stale w trasie.

Marek.