Menu

Maciek onanista

📞 Kliknij i zadzwoń
✉️ Kliknij i napisz
Maciek onanista
DOSTĘPNY
Maciek onanista
DOSTĘPNY
📲 Zamów rozmowę (już od 2,00zł/min)
Wiek: 24
numer telefonu: 708-477-115 (2,56zł/min z vat)
numer wewnętrzny: 135
Lub
wyślij sms o treści: DARK.MACIEK pod numer: 74855 (4,92zł/sms z vat)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 2,00 zł/min
Zamów rozmowę

Wspólne walenie konia? Co Ty na to? Lubisz to tak bardzo, jak ja?

Nie będę ukrywał, że bardzo mnie to kręci. Z chęcią znajdę partnera do takich zabaw. Nieważne, czy przez telefon, czy razem patrząc sobie w oczy. Nie pogardzę także pozycją 69, pieszczeniem wspólnie swoich penisów, jak i innymi niesamowitymi pomysłami. Dawanie sobie wspólnie rozkoszy bardzo mnie kręci.

A i nie przedstawiłem się – jestem Maciek. Mam 24 lata. Studiuję medycynę. Studia zabierają mi sporo czasu, ale wieczorami lubię rozluźnić się na seks telefonie. Lubię zajmować się duszą i ciałem mojego partnera. Także długie rozmowy również są mile widziane. Zbadam Cię dokładnie i zalecę konkretne działania. Obudzę w Tobie zwierze i pozwolę wypłynąć najskrytszym fantazjom seksualnym. Dam Ci możliwość wydobycia swojego prawdziwego JA – w bezpiecznych warunkach. U mnie jest miło i spokojnie. Zapalę kadzidełka i przygotuję coś do jedzenia.

Wieczór na pewno będzie należał do udanych.

Kontaktów, które zdobyłem przez sex telefon nie traktuję, jako pracę. Przykładam do nich wielką wagę i staram się kontynuować przez dłuższy czas. Cieszę się, gdy ktoś dzwoni po raz kolejny.
Niestety angielski znam słabo, więc najlepiej dogaduję się z Polakami.

Co jeszcze mogę o sobie napisać? Na pewno nie musisz się mnie obawiać. Jestem otwartym i komunikatywnym chłopakiem. Potrafię dopasować się do mojego rozmówcy. Nie tworzę barier. Jeśli tylko zechcesz możemy zrealizować mój plan spotkania. Nie jestem upartym człowiekiem. Z chęcią przetestuję nowe rzeczy, o jakich mi opowiesz. Ze swoją orientacją nigdy się nie kryłem. Miałem kilku stałych partnerów, ale doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie. Więcej frajdy dają mi niezobowiązujące spotkania. Po prostu lubię być wolny. To nic złego.

Jeśli krępujesz się od razu przejść do rzeczy, możemy porozmawiać o Twoim życiu, dzieciństwie, czy hobby. Nie ma sprawy. Stworzę atmosferę, w której poczujesz się komfortowo. Zależy mi na Twoim samopoczuciu i bezpieczeństwie podczas naszego spotkania. Zadzwoń i przekonaj się, co mogę dla Ciebie zrobić! Obiecuję, że na długo nie zapomnisz tego spotkania. To będzie frajda dla mnie i dla Ciebie. Połączymy wszystko co najlepsze w jednym miejscu. Przekonaj się o tym na własnej skórze! Zapraszam! Odbieram telefony cały czas – no chyba, że jestem na zajęciach. Wtedy oddzwaniam w wolnej chwili. Jakby nie było, możesz mieć ze mną stały kontakt.

Maciek, spragniony nowych kontaktów 😉