Menu

Mario analny penetrator

📞 Kliknij i zadzwoń
✉️ Kliknij i napisz
Mario analny penetrator
DOSTĘPNY
Mario analny penetrator
DOSTĘPNY
📲 Zamów rozmowę (już od 2,00zł/min)
Wiek: 35
numer telefonu: 708-477-115 (2,56zł/min z vat)
numer wewnętrzny: 128
Lub
wyślij sms o treści: DARK.MARIO pod numer: 74855 (4,92zł/sms z vat)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 2,00 zł/min
Zamów rozmowę

Mów mi Mario, Magic Mario. Od lat wszyscy tak do mnie mówią i to po prostu lubię. Jestem mocno dominującym samcem, z wielkim i żylastym kutasem. Nie boję się nowych doznań, a wręcz przeciwnie pragnę ich. Szukam okazji. 10 lat temu rozwiodłem się i przeszedłem na inną orientację. Dziś w wieku 35 lat, dużo podróżuję i nie boję się bycia sobą. Odważnie mówię o swoich poglądach. Nowe znajomości pobudzają mnie do działania i napędzają dziką energią. Poznałem już wielu fascynujących mężczyzn, którzy do dziś ze mną w stałym kontakcie. Mam wielu przyjaciół. Jeśli cenisz dobrą zabawę i brak oporów, zadzwoń! Jestem facetem o wybrednym guście – biorę od życia to co najlepsze.

Dostarczę Ci niezwykłej rozkoszy i gorącego seksu. Będą to niezapomniane doznania, o których długo nie zapomnisz. Zadzwoń do mnie – pogadajmy. Może wyjdzie z tego coś więcej, kto wie? Mam ogromny temperament, co widać na zdjęciu. W sypialni staję się dzikim kotem, którego trzeba umiejętnie okiełznać. Zobaczysz, że zaspokoję Twoje najdziksze żądze.

Wszyscy mówią mi, że jestem inteligentny i obyty w świecie. Można porozmawiać ze mną na każdy temat. Szukam Panów, którzy potrzebują towarzystwa, dotyku i ognistego seksu. Męskie ciało nie ma przede mną tajemnic. Mój kutas wie, jak zaspokoić każdego ogiera. Mój erotyczny masaż rozluźni Cię i doda odwagi. Zadzwoń, czekam.

Niegrzeczny i czasem niepoważny Mario zaprasza do siebie! Zmysłowy i doświadczony ze mnie facet. Zapraszam na dyskretną zabawę i małe co nie co we dwoje. Poznaj moją siłę i dziką naturę. Dominuję w życiu i w łóżku. Nie daję się prowadzić za rękę. To ja wyznaczam cele i staję się wodzem. Pójdziesz za mną? Jeśli tak, pokaże Ci nieodkryte dotąd miejsca i nowe pozycje. Zobaczysz, że będziesz zadowolony! Wszystko co miłe, również u mnie znajdziesz. Nie jestem gburem, który czeka, aby podziałać swoim kutasem. Możemy najpierw porozmawiać, a potem przejść do rzeczy. To rozwiązanie dla tych bardziej nieśmiałych. Wiem, jak do nich podejść. Zapraszam tych początkujących, jak i doświadczonych.

Zabawmy się!

Uśmiech, szczera rozmowa i gorący seks – gwarantowane! Nie od dzisiaj działam na sex telefonie i wiem, jak podchodzić do facetów o różnych charakterach. Szukam głównie ambitnych i ciekawych mężczyzn, takich jak ja. Mogą być Polakami, jak i obcokrajowcami. Nie ma znaczenia, znam wiele języków. Poradzimy sobie. To jak? Chcesz poznać mnie i mojego kutasa? Już czekam i z chęcią Cię poznam!

Magic Mario.