Menu

Pikantny sex z Arkiem

📞 Kliknij i zadzwoń
✉️ Kliknij i napisz
Pikantny sex z Arkiem
DOSTĘPNY
Pikantny sex z Arkiem
DOSTĘPNY
📲 Zamów rozmowę (już od 2,00zł/min)
Wiek: 24
numer telefonu: 708-477-115 (2,56zł/min z vat)
numer wewnętrzny: 124
Lub
wyślij sms o treści: DARK.AREK pod numer: 74855 (4,92zł/sms z vat)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 2,00 zł/min
Zamów rozmowę

Hej, jestem Arek. Mam 24 lata i jestem jak na swój wiek, bardzo gościnnym facetem. Lubię przejmować inicjatywę w sypialni i pokazywać partnerowi nowe pozycje. Zawsze jestem dyskretny. Zachowuję się z klasą i wyczuciem. Atrakcyjny, zadbany i uczciwy ze mnie facet. W moim towarzystwie możesz naprawdę się rozluźnić i zapomnieć o wszystkich problemach. Uwielbiam długie wieczorne rozmowy na każdy temat i wspólne spacery. Dobrym drinkiem też nie pogardzę, ale zaraz po nim musi być gorący seks. To połączenie idealne, które nie raz na sobie już przetestowałem. Mówię Ci!

Jestem szczupły, zadbany i wysportowany. Chcesz mnie poznać zadzwoń? Niech przemówi moja dusza romantyka i zabierze Cię w dotąd nieznane rejony seksualnych spotkań. Tak, ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie! Zaopiekuję się Tobą, jeśli mi na to pozwolisz. Pokażę, jak to jest obcować z prawdziwym ogierem.
Na co dzień, poza rozmowami na linii, zajmuję się studiami na AWF-ie. Mam tam możliwość podszlifowania swoich umiejętności sportowych, jak i zwiększenia wydolności organizmu. To potem doskonale przydaje mi się podczas seksualnych igraszek. Nigdy nie kończę przed finiszem i naprawdę długo mogę być na maksymalnych obrotach. Stosunek analny to moja ulubiona forma zabawy. Moja dupka jest bardzo seksowana, przez co z chęcią Panowie lubią sobie jej użyć – a ja to bardzo lubię. Nigdy nie protestuję. Porządne grzmoconko jest jak najbardziej wskazane.

Zafundujemy je sobie?

Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych z moich usług mężczyzn – zadzwoń. 100% satysfakcja rozmówcy jest dla mnie najważniejsza. Zabawisz się ze mną tak, jak z nikim innym wcześniej, gwarantuję pikantny sex! Posiadam grubego i ładnego kutasa, który jest zawsze gotowy na małe ruchanko. Najchętniej spotykam się z doświadczonymi mężczyznami, którzy wiedzą czego chcą. Wtedy możemy wzajemnie sprawić sobie radość i dać maksymalną rozkosz. Obcokrajowcy mile widziani. Mówię po angielsku i niemiecku.
Odezwij się do mnie, a na pewno nie będziesz żałować! Wiem, że potrafię Cię zaspokoić. Możesz być nieśmiały, możesz być odważny – ja dopasuję się do każdego mężczyzny. Będę taktowny i romantyczny, a zarazem dziki w czasie intymnego zbliżenia.

PS. rozepnij rozporek już wcześniej. Potem może nie być na to czasu. Kto wie, jak potoczy się nasza rozmowa? Jak daleko nas zaprowadzi? Lepiej być wcześniej przygotowanym. Jedno jest pewne, spędzimy razem długie chwile i to w bardzo przyjemny sposób.

Arek.