Menu

Uległy Alex – męska dziwka

📞 Kliknij i zadzwoń
✉️ Kliknij i napisz
Uległy Alex – męska dziwka
DOSTĘPNY
Uległy Alex – męska dziwka
DOSTĘPNY
📲 Zamów rozmowę (już od 2,00zł/min)
Wiek: 26
numer telefonu: 708-477-115 (2,56zł/min z vat)
numer wewnętrzny: 126
Lub
wyślij sms o treści: DARK.ALEX pod numer: 74855 (4,92zł/sms z vat)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 2,00 zł/min
Zamów rozmowę

Cześć, mów mi Alex. Jestem uległym 26 latkiem, który z chęcią zostanie Twoim niewolnikiem seksualnym. Zrobię wszystko, czego sobie tylko zapragniesz. Możesz fantazjować do woli, a ja to błyskawicznie wcielę w życie. Odnajdę się nawet w grupowych zabawach. Uwielbiam być poniżany i karcony. Możesz mnie wyzywać, upokarzać i dawać klapsy. Zostań moim Panem i pozwól mi sobie usługiwać. Niektórzy mówią, że jestem męską dziwką, ja jednak uważam, że po prostu lubię oddawać się bez reszty i sprawiać radość partnerowi. Chcesz to zweryfikować?

Zadzwoń do mnie, jeszcze dzisiaj! Cały czas, jestem pod telefonem.

W zakresie moich ulubionych działań znajdują się: pełna służba, psia tresura, obsługa oral anal oraz dominacja bdsm. Jak sam widzisz, jest tego całkiem sporo. Myślę, że bez problemu się dogadamy. Kocham być poniżany i traktowany jak tzw. szmata. Kręci mnie to na maksa. Lubię atmosferę napięcia i surowych rozkazów. Podnieca mnie potulne służenie i robienie wszystkiego tego, co sobie zażyczysz.
Seks linię pokazał mi przyjaciel. Okazało się, że to mój świat. Mogę w końcu realizować swoje fantazje i być naprawdę sobą. Podczas upojnych nocy, nie czuję się w końcu samotny. To rozwiązanie idealne, daję radość Tobie i sobie. Czego chcieć więcej? W jednej chwili możemy być oboje szczęśliwi. Rozkosz, podniecenie, jęki, krzyki i ostre słowa – to kocham! Lubię przejmować inicjatywę w sypialni. Realizować marzenia swojego partnera. To on ma czuć się najważniejszy, a nie ja. Uwielbiam robić lody na dużych kutasach. Mam bardzo głębokie gardło. Nikt do tej pory nie narzekał. Przekonaj się, co potrafię!

Jeśli nigdy nie odgrywałeś roli Pana, to koniecznie zadzwoń. Przekonasz się, czy sprawdzasz się w takiej roli. Może odkryjesz w sobie nowe pokłady energii? Pogadamy o tematach dla dorosłych i pobawimy się – obsłużę Cię najlepiej, jak potrafię. Niegrzeczne zabawy są u mnie na porządku dziennym. Przez kilka lat obecności na linii sporo się nauczyłem i wiem, jak postępować z różnymi typami mężczyzn. Będziesz zadowolony! Nie szukam nikogo na stałe. Szukam przygód i różnych władczych Panów, którzy zrobią wyruchają mnie bez zastanowienia. Mógłbym nie wychodzić z łóżka.

Dzwonią do mnie mężczyźni, którzy lubią dominować. Wiedzą, że im z chęcią ulegnę. Zawsze jest gorąco i bez zobowiązań. Twój kutas na pewno tego nie pożałuje! Nawet nie wiesz, co potrafię zdziałać.

Poluźnij pasek i wykręć numer!

Twój Alek już czeka!