Menu

Uległy Kamil

22 stycznia 2018 - Pasyw
Uległy Kamil

Mam na imię Kamil. Jestem studentem germanistyki. Jedynakiem. Zodiakalnym strzelcem. Ważę 75kg i mam 180 cm wzrostu. Dopiero zaczynam swoje dorosłe życie i powoli się w nim odnajduję. Szukam nowych znajomości i przyjaźni. Wydaje mi się, że jestem na dobrej drodze do osiągnięcia pełni szczęścia. Szukam jednak mentora i przewodnika, także w sprawach łóżkowych. Lubię starszych facetów z klasą, którzy mogą mnie czegoś nauczyć. Chcę rozmawiać i się dobrze bawić. Myślę, że to mi się uda. Pomożesz mi w tym? Zacznijmy od rozmowy, a kto wie, gdzie nas to zaprowadzi? Spróbujmy!

Młody i sympatyczny ze mnie chłopak. Potrafię dać rozkosz. Lubię swoje ciało i dbam o nie, jak tylko mogę. Niczego się nie wstydzę. Zadzwoń do mnie – seksualnego szaleństwo jest nam pisane! W wolnych chwilach tańczę, co pewnie też można przełożyć na życie seksualne. Może zostaniesz moim partnerem na parkiecie i w łóżku? Co Ty na to?

Jeśli chodzi o seks, uwielbiam nadstawiać tyłka i ssać twardego kutasa. Po prostu ubóstwiam smak spermy. Dojrzali mężczyźni kręcą mnie i to bardzo – od kiedy pamiętam. Lubię rozmowy o seksie i poznawanie nowych pozycji. Wszystko co nieznane, jest dla mnie pociągające. Jeśli znasz jakąś fajną pozycję, z chęcią ją poznam! Lubię seks, lodziki, a także zabawy od tyłu. Dajmy sobie relaks i odprężenie!

Jeśli chcesz porozmawiać i zobaczyć, jak pomasuje Twojego małego – zadzwoń! Wiem, że jestem w tym dobry. Wkładam w to całe serce. Zapewnię Ci nieziemskie odczucia. Spójrz tylko na moje zdjęcie – czy ten wzrok może kłamać? Z pewnością, nie! Nie szukam stałej relacji, co najwyżej przyjaźni i dobrej zabawy we dwoje. Możemy porozmawiać na różne niegrzeczne tematy. Dla mnie nie ma tabu! Od dziecka byłem wyzwolony i bardzo śmiały. Dość szybko okazywałem swoją orientację i nie kryłem się z nią przed otoczeniem. Bo i po co? Lepiej być człowiekiem pewnym siebie i jasno o tym mówić.

Masz ochotę wyżyć się na mnie? Ulżyć sobie? Nie ma problemu! Z chęcią dowiem się, jak wygląda prawdziwe grzmocenie. Ze swojej strony gwarantuję pełne zaangażowanie. Będę posłuszny i uważny. Jestem młody i odważny. Uległy ze mnie chłopiec, który czeka na swojego Pana. Możesz mi rozkazywać – nie obrażę się.

Biegle mówię po angielsku i niemiecku. Czekam także na osoby z zagranicy. Odepnij guzik w spodniach i zadzwoń do mnie. No już! Bo ja nie mogę się doczekać, aż usłyszę Twój głos! Będzie ciepły? A może oschły i stanowczy? Daj się poznać!

Twój gorący kochanek Kamil czeka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *