Menu

Uległy Marcel

📞 Kliknij i zadzwoń
✉️ Kliknij i napisz
Uległy Marcel
DOSTĘPNY
Uległy Marcel
DOSTĘPNY
📲 Zamów rozmowę (już od 2,00zł/min)
Wiek: 25
numer telefonu: 708-477-115 (2,56zł/min z vat)
numer wewnętrzny: 169
Lub
wyślij sms o treści: DARK.MARCEL pod numer: 74855 (4,92zł/sms z vat)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 2,00 zł/min
Zamów rozmowę

Hej. Jestem Marcel. Facet po przejściach, który ma ochotę w końcu zaszaleć. Niech nie zmyli Cię mój wiek. Choć mam dopiero 25 lat, to swoje w życiu już przeszedłem. Potrafię dużo, ale też i sporo wymagam od swojego partnera w łóżku. Jestem konkretny i zdecydowany. Preferuję przygodny seks, ale tylko na wysokim poziomie.

Chętnie poznam dobrze zbudowanego faceta, najlepiej w przedziale wiekowym 30-50 lat. Kręci mnie owłosienie, więc dobrze, jak będziesz miał włosy na całym ciele. W grę wchodzą regularne spotkania – raz na jakiś czas. Bezpieczny i zdrowy kontakt gwarantowany. Nie lubię udziwnień. Preferuję tradycyjne spotkania – bez przebieranek i układanych scenariuszy. Spotykamy się u Ciebie. Nie posiadam własnego lokum. Jasny układ, bez wchodzenia sobie w życie. Szukam kogoś z głową na karku, kto będzie szukał rozrywki w formie seksualnych zbliżeń. Gwarantuję dyskrecję .

Jestem dobrze zbudowanym mężczyzną, w pełni zdrowym. Dbam o siebie i przykładam sporą uwagę do swojego wyglądu. Ukończyłem studia prawnicze , dzięki czemu można ze mną porozmawiać naprawdę na poziomie o wielu rzeczach. Nie spotykam się z kim popadnie. Mam jasno określone wytyczne, według których dobieram sobie partnerów. Lubię seks w aucie, wc i przymierzalni, ale z chęcią przetestuję też inne miejsca i pozycje.

Specjalizuję się w robieniu lodów. Mam bardzo głębokie gardło i śliski język. Gwarantuję 100% rozkoszy. Wiem, jak się Tobą zająć – musisz tylko dać mi szansę. Na co dzień jestem poukładany i rozważny, z racji wykonywanego stanowiska. Wytyczam sobie cele i sumienie je realizuję. Dobrze zarabiam, a pracę na seks linii traktuję, jako dodatkowe zajęcie. To bardziej dla mnie rozrywka, niż forma zarabiania pieniędzy. Chciałbym poznać ciekawych mężczyzn, którzy i mi mają coś do zaoferowania.

Kontaktując się ze mną, możesz być pewien, że nie będzie to nudne spotkanie. Zobaczysz co potrafię zdziałać w przeciągu kilkunastu minut. Bywam niegrzeczny i władczy. Lubię doprowadzać swoich rozmówców do dzikiej rozkoszy i wielokrotnych orgazmów. Znam się również na erotycznym masażu i chętnie go wykonuję. Pomogę Ci się rozluźnić, odprężyć i naładować nową energią do działania. Zobaczysz, że rozmowa ze mną da Ci wiele satysfakcji. Czekam z niecierpliwością na Twój telefon. Preferuję kontakt w godzinach popołudniowych i nocnych – rano jestem w pracy. Przyjmuję też obcokrajowców. Biegle mówię po angielsku, niemiecku i rosyjsku.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu,

Wasz Marcel.