Menu

Wiktor

📞 Kliknij i zadzwoń
✉️ Kliknij i napisz
Wiktor
DOSTĘPNY
Wiktor
DOSTĘPNY
📲 Zamów rozmowę (już od 2,00zł/min)
Wiek: 28
numer telefonu: 708-477-115 (2,56zł/min z vat)
numer wewnętrzny: 167
Lub
wyślij sms o treści: DARK.WIKTOR pod numer: 74855 (4,92zł/sms z vat)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 2,00 zł/min
Zamów rozmowę

Siemka, jestem Wiktor!

Mam 28 lat i pracuję jako barman. Skończyłem studia marketingowe, ale jakoś nie mogłem odnaleźć się w branży. Zbyt duże ciśnienie i zero czasu wolnego. Duże lepiej czuję się za barem, gdzie mam kontakt z ludźmi i możliwość dobrej zabawy. Od pewnego czasu chodzę na dodatkowe kursy, aby być jeszcze lepszym w tym co robię. Kto wie, może za jakiś czas wystartuję w zawodach? Moje drinki mają już wielu swoich wiernych fanów. Uwielbiam taniec i dobre polskie kino. Mogę chodzić nawet na kilka seansów dziennie. To mnie nie męczy, a wręcz przeciwnie doskonale relaksuje. A jeśli chodzi o taniec, to w klubie i do białego rana. Parkiet jest mój! Dzięki temu, moja sylwetka wygląda tak ponętnie.

W seksie jestem uniwersalny. To znaczy, że lubię dawać i brać. Nie gardzę także seksem zbiorowym. Nowe doświadczenia są bardzo mile widziane. Czekam na ciekawe propozycje. Lubię klapsy i zabawy pejczem. Często udzielam się na forach erotycznych. Kręcą mnie ciekawe rozmowy, pozbawione tabu. Mam wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Także u mnie zawsze poprawność merytoryczna jest gwarantowana 😉
Biegle mówię po angielsku. Kilka lat mieszkałem w Londynie i tam doskonale wykształciłem zdolność porozumiewania się w tym języku.
Zapraszam Cię do mojego erotycznego świata, w który żadne ograniczenia nie istnieją. Potrafię być słodki i czuły, jak i namiętny i dziki. Mam gorący temperamentu, który szczególnie ujawnia się w łóżku. Ze mną wspólne zabawy przez długie godziny są po prostu standardem. Masz zapewnione rozkosze cielesne, jak i zmysłowe. Pełen zakres usług! Czuły kochanek? A może bezwzględny władca? Co wybierasz?! Jestem otwarty na nowe wrażenia. Wystarczy, że opowiesz mi o swoich erotycznych fantazjach.

Podczas spotkania oferuję naprawdę wiele m.in. wspólną kąpiel, masaż erotyczny, loda, namiętne pocałunki, pozycję 69 i wiele więcej. Zadzwoń, a o wszystkim dokładnie Ci opowiem. Ty zdecydujesz, jak się zabawimy. Będę zaszczycony, jeśli wybierzesz mnie i wykręcisz numer. Z wielką chęcią spełnię Twoje marzenia. Jestem w stanie porwać Cię do mojego świata i pokazać coś zupełnie nowego. Z pewnością, jeszcze tego nie doświadczałeś. Jestem nowatorski w swoim podejściu. Wymagam jedynie pełnego zaangażowania. Nie przepadam za marudami i osobami niezdecydowanymi. Jeśli taki jesteś, to dajmy sobie spokój.

Od poniedziałku do piątku jestem pod telefonem. W weekendy pracuję, jak barman. Śmiało zadzwoń. Zabawmy się, jak jeszcze nikt dotąd!