Menu

Wojtek ruchacz z wielką dzidą

📞 Kliknij i zadzwoń
✉️ Kliknij i napisz
Wojtek ruchacz z wielką dzidą
DOSTĘPNY
Wojtek ruchacz z wielką dzidą
DOSTĘPNY
📲 Zamów rozmowę (już od 2,00zł/min)
Wiek: 26
numer telefonu: 708-477-115 (2,56zł/min z vat)
numer wewnętrzny: 131
Lub
wyślij sms o treści: DARK.WOJTEK pod numer: 74855 (4,92zł/sms z vat)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 2,00 zł/min
Zamów rozmowę

Jestem Wojtek. Mam 26 lat. Mieszkam we Wrocławiu. Skończyłem studia i teraz jestem na etapie planowania swoich dalszych kroków. Póki co, szukam nowych możliwości i propozycji. Jakbym się opisał w trzech słowach? Aktywny, wysoki i młody. Męski byczek ze mnie z dużym sprzętem do zadań specjalnych. Chcesz się przekonać na własnej skórze, co potrafię? Poczuć błogą rozkosz? Zapraszam do siebie pikantną randkę! Będzie bez hamulców, ostro i w każdej pozycji. Zrucham Cię tak, że będziesz chciał więcej i więcej. Zobaczysz, że zapiejesz z zachwytu!

Zawsze jestem uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata. Jestem szczery i otwarty -gotowy nawet na najbardziej pikantne rozmowy. Uwielbiam sport, także ten uprawiany w łóżku. Skoki na bungee, narciarstwo i ostra jazda samochodem nie są mi obce. Lubię szybką jazdę i z sukcesem przenoszę ją na codzienne życie. Bardzo dbam o swoją kondycję. Staram się regularne ćwiczyć na siłowni i zdrowo odżywiać każdego dnia. Warzywa, owoce i dużo mięsa – tak jak prawdziwi faceci lubią najbardziej. Dzięki temu, mam ponętne i pełne energii ciało – co z resztą, widać na załączonym zdjęciu. Mam zgrabną pupę, na którą zwraca uwagę wielu mężczyzn.

Moją aktywność w łóżku można porównać do nieoswojonego zwierzaka. Uprawiam seks do upadłego. Dopóki nie zabraknie mi tchu. Nie ma mowy o wcześniejszym finiszu i przerwie na złapanie oddechu. Preferuję szybkie i ostre numerki. Ty też? Na pewno się dogadamy! Pocałunki i pieszczoty również wchodzą w grę, ale jedynie podczas gry wstępnej – potem przechodzę do rzeczy i zaczynam jazdę na całego. Seks w szatni? Pod prysznicem? A może w toalecie? Zabawimy się? No weź, zdecyduj się i zadzwoń!

Jeśli będziesz chciał tylko pogadać, to też nie ma problemu. Możemy podyskutować o polityce, pracy albo zwykłych głupotach. Jestem do Twojej dyspozycji. Możemy również wymienić się doświadczeniami seksualnymi albo przepisami na zdrowe posiłki. Potrafię słuchać. Nie gadam cały czas o sobie. Bez problemu dam Ci dojść do słowa i wykaże się dużą empatią.
Możemy również połączyć jedno i drugie. Co powiesz na ciekawą rozmowę, a potem szybki numerek za numerkiem? Aż oboje padniemy z wyczerpania? Mogę zająć się Twoim penisem, możemy wypróbować wiele pozycji , przetestować wiele miejsc– wszystko na co będziesz miał tylko ochotę. Ja jestem otwarty!

Doskonale mówię po angielsku, dzięki czemu jestem w stanie spędzić czas także z obcokrajowcem. Jestem śmiały i otwartym na nowe znajomości facetem. Wdzięki klasa w najlepszym wydaniu – cały ja! To mogę Ci zagwarantować – dziki seks do rana, a potem pasjonujące rozmowy przy dobrej filiżance kawy. To jak? Piszesz się na takie doświadczenia? Ja jestem gotowy – czekam tylko na Ciebie!

Pozdrawiam,
Wojtek.