Menu

Wspólne trzepanie z Michałkiem

📞 Kliknij i zadzwoń
✉️ Kliknij i napisz
Wspólne trzepanie z Michałkiem
DOSTĘPNY
Wspólne trzepanie z Michałkiem
DOSTĘPNY
📲 Zamów rozmowę (już od 2,00zł/min)
Wiek: 20
numer telefonu: 708-477-115 (2,56zł/min z vat)
numer wewnętrzny: 120
Lub
wyślij sms o treści: DARK.MICHAL pod numer: 74855 (4,92zł/sms z vat)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 2,00 zł/min
Zamów rozmowę

Hej! Jeśli wszedłeś tutaj, aby spotkać się z młodym i atrakcyjnym facetem – to jestem! Mam na imię Michał. Jestem bezpruderyjnym chłopakiem, który nie boi się nowych wyzwań. Mam bardzo jędrne, gładkie i aksamitne ciało. Wręcz uwielbiam seks z mężczyznami. Dopiero niedawno odkryłem swoją orientację i nie zdążyłem jeszcze się nią nacieszyć. Chcę testować, smakować i bawić się przygodnym seksem. W łóżku nie mam żadnych zahamowań. Lubię całować, pieścić i bawić się penisami moich partnerów seksualnych. Pieszczoty, sex oralny i analny w obie strony też nie są mi obce. To jak się zabawimy?

Na co dzień, jestem sympatycznym i miłym chłopakiem z sąsiedztwa. Staram się być pomocny i uprzejmy. Dopiero w łóżku wychodzi ze mnie prawdziwy demon miłości. Szanuję swojego rozmówcę i tego samego oczekuję od drugiej strony. Lubię facetów, którzy mają swoje zdanie i nie boją się go przedstawiać. Doceniam poczucie humoru, inteligencję i takt.

Na rozmowy w sex telefonie namówił mnie znajomy, którego poznałem w klubie dla gejów. Nie żałuję tej decyzji. Sporo się tutaj nauczyłem i poznałem ciekawych ludzi. Moje seksualne doświadczenie również wzrosło, co z powodzeniem wykorzystuję w prowadzonych rozmowach. Jak widzisz na fotografii, jestem atrakcyjnym facetem, a dzięki temu odbieram sporo telefonów w ciągu dnia i nocy. Nie mam kompleksów i otwarcie rozmawiam o swoich atutach. Jestem w stanie zagwarantować Ci rozkosz z jaką jeszcze nie obcowałeś. Jestem pod telefonem przez całą dobę – jedynie wystarczy, że trafisz na akurat wolną linię.

Staram się, co jakiś czas, próbować nowych rzeczy. Ostatnio padło na bungee. Po głowie chodzi mi też seks w trójkącie, ale jeszcze nie znalazłem chętnych. Może Ty się zdecydujesz i razem przeżyjemy coś nowego? Wspólna masturbacja i robienie sobie dobrze, to mnie kręci. Na samą myśl, dostaję dreszczy. Zadzwoń, to opowiem Ci więcej. Może chcesz zobaczyć, jak kręcę swoim tyłeczkiem? Mogę przygotować dla Ciebie taki erotyczny mini pokaz. Jestem gotowy na wszystko!

Poluźnij pasek, odepnij guzik i zadzwoń! Najlepiej pracuje mi się nocą – tworzy się wtedy jakaś magiczna atmosfera, która jeszcze bardziej rozgrzewa zmysły.

Seks, seks i jeszcze raz seks… chcesz zostać moim nauczycielem?