Menu

Zajmij się wypiętym tyłkiem Piotrka

📞 Kliknij i zadzwoń
✉️ Kliknij i napisz
Zajmij się wypiętym tyłkiem Piotrka
DOSTĘPNY
Zajmij się wypiętym tyłkiem Piotrka
DOSTĘPNY
📲 Zamów rozmowę (już od 2,00zł/min)
Wiek: 28
numer telefonu: 708-477-115 (2,56zł/min z vat)
numer wewnętrzny: 127
Lub
wyślij sms o treści: DARK.PIOTR pod numer: 74855 (4,92zł/sms z vat)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 2,00 zł/min
Zamów rozmowę

Może zacznę od tego, że nazywam się Piotr. Mam 28 lat. Jestem facetem doświadczonym przez życie. Nie lubię jednak mówić o mojej przeszłości. Niech zostanie moją słodką tajemnicą. Powiem tylko, że przez długi czas musiałem ukrywać się ze swoją orientacją. Dziś śmiało o niej mówię i w pełni korzystam. Na sex linii pracuję już od 4 lat. To bardzo przyjemne zajęcie, a dodatkowo dobrze płatne. Łączę przyjemne z pożytecznym. Moim autem jest niski i kuszący głos. Myślę, że Ci się spodoba. Prawie każdy mój rozmówca zwraca na niego uwagę. Podobno rozpala podniecenie i pożądanie, jak żaden inny.

Podczas seksualnego zbliżenia lubię być z przodu, jak i z tyłu. Wybór należy do Ciebie. W tej kwestii jestem w stanie dopasować się do Twoich preferencji. Mój kutas o każdej porze jest sztywny i spragniony pieszczot . Lubię pozycję 69, anal w obydwu kierunkach, pieszczoty i wspólną masturbację. Osiągnięcie wspólnej przyjemności zawsze jest głównym celem podejmowanych przeze mnie aktywności.

Jestem atrakcyjnym facetem. Mam dobrze zbudowane ciało – śliczne, świeże i dobrze pachnące. Sprawię, że Twoje marzenia staną się rzeczywistością. Usiądź wygodnie w fotelu i wykręć do mnie numer. Przeniosę Cię w wyjątkowy świat erotycznych doznań. Kocham seks i zawsze jestem gotowy na małe bzykanko. Mój długi penis i jędrna pupa – kręcą Cię? Rzuć okiem na moje zdjęcie – przedstawiłem na nim wszystkie swoje atuty. Mój wypięty tyłeczek, czeka na Ciebie. Dalej, zadzwoń!

Mój anons kieruję do każdego mężczyzny, który szuka nowych wrażeń. Nie ważne czy jesteś nowicjuszem, czy stałym bywalcem takich portali. Nie pożałujesz, że do mnie zadzwoniłeś.

Młody, czarny i seksowny facet już czeka na Ciebie – tak mówię o sobie 😉 Szukam partnerów do rozmów, jak i dzikich orgi w łóżku. Pochodzę z Warszawy. Podniecam się na samą myśl o członku innego faceta. Nie jest ważne, czy masz dużego, czy małego. Istotne jest to, że chcesz się nieźle zabawić. Doprowadzę Twoje przyrodzenie do ekstremalnego wybuchu i czystej ekstazy.

To jak? Zabawimy się? No już… dalej… rozsuwaj rozporek i dzwoń! Co masz do stracenia? Daj mi się poznać. Wszystko czego tu doświadczymy pozostanie tylko między nami. Możesz się przede mną odkryć i pokazać swoją prawdziwą twarz. Chcę się dowiedzieć na co naprawdę Cię stać. Oderwij się od pracy i codziennych zmartwień. Mów mi Piotr, Piotrek, Piotruś – tak jak lubisz najbardziej! Jeśli zechcesz, mogę zostać nawet Twoim Piotrusiem Panem.

Co Ty na to?